עמלנט הסתדרות החדשה מכון לבון
   
מיסודה של הסתדרות העובדים
הכללית בארץ-ישראל 1932
 
דף הביתעל המכוןמידע למבקריםשירותי צילום והעתקהצור קשרEnglish
 
 
  ארכיון
  ספריה
  אוסף תצלומים
  אוסף כרזות
  תיעוד בעל פה
  סרטי וידיאו
  תערוכות וירטואליות
NT - עדויות בעל-פה

NT - עדויות בעל-פה

(לפי א"ב)

 

סימול

שם המרואיין

שם המראיין

תאריך הראיון

NT-465

אביזמר שמעון

מוניה אדמתי

2000

NT-222

אביצור שמואל

תימורה שטיינברג

1981

NT-560

אבני עקיבא

חיים זליגמן

1975

NT-376

אבצוג מרדכי

דוד נתיב

1974

NT-287

אברהמוביץ אוריאל (ולטר)

אילה דן-כספי

1981

NT-472

אברהמי יצחק

ציפי אשכנזי

1988

NT-518

אברך ישעיהו

תימורה צור

1984

NT-460

אברמוב יחזקאל

ארבל בן-ארי

1989

NT-516

אברמוב יחזקאל

אילה דן-כספי

1972

NT-572

אגמי אורי

דוד נתיב

1974

NT-18

אגסי אליהו

אילה דן-כספי

1972

NT-573

אדיב ישראל

דוד נתיב

1974

NT-445

אהרוני עמנואל

מיקה דגן-פיש

1993

NT-504

אולניק משה

דני רוזוליו

1992

NT-394

אומן צבי

יעקב בר-חיים

1969

NT-41

און זאב

משה טבנקין

1974

NT-42

און זאב

צבי לביא

1974

NT-384

און זאב

----

1977-1976

NT-368

אוסטינסקי אשר

דוד נתיב

1975

NT-269

אוסטרובסקי גרשון

שרה ארז

1979

NT-459

אוסטרובסקי גרשון

אילה דן-כספי

1972

NT-540

אוסטרובסקי גרשון "ראייה אחרת"

-----

1982

NT-184

אופק רחביה (קדישמן)

אילה דן-כספי

1978

NT-35

אורימן חיה

צבי לביא

1973

NT-371

אורלנד יעקב

דוד נתיב

1974

NT-288

אושפיז נפתלי

יצחק גרינברג

1984

NT-185

אושרי (עושרי) חיים

אילה דן-כספי

1978

NT-207

אזניה ברוך

צבי לביא

1977

NT-399

אזניה ברוך

חיים זליגמן

1978

NT-289

איגר עקיבא

גל אברהם

1984

NT-44

אידלסון בבה

צבי לביא

1973

NT-421

איוב רחמן רחמון

דוד נתיב

1984

NT-43

איידלברג (מישה) משה

אילה דן-כספי

1974

NT-144

אייזן אהרן

אילה דן-כספי

1977

NT-246

אילון פנחס

מיכאל בר-צבי

1981

NT-290

אילן יחזקאל

אברהם גל

1987

NT-392

אילת אברהם

חיים זליגמן

1978

NT-95

איש-שלום מרדכי

הגר הלל

1977

NT-453

אלון יואב

מיקה דגן-פיש

1992

NT-27

אלחנני אברהם חיים

-----

1973

NT-83

אלמוג יהודה

-----

1973

NT-372

אלמוגי יוסף

דוד נתיב

1975

NT-292

אלמוזלינו נתן

אילה דן-כספי

1975

NT-84

אלפרט אורי

אילה דן-כספי

1975

NT-270

אלפרט אורי

אילה דן-כספי

1979

NT-291

אלפרט אורי

אברהם גל

1987

NT-173

אלרואי דב

צבי לביא

1975

NT-120

אמסטר מרדכי

אילה דן-כספי

1975

NT-121

אנגל חיה / פריבר אידה

ד"ר דן גלעדי

-----

NT-64

אנגל שלמה

ד"ר דן גלעדי

1974

NT-131

אנקורי מרדכי

צבי לביא

1977

NT-186

אנקוריון ארי (וולוביצקי)

אילה דן-כספי

1979-1978

NT-16

אסף מיכאל

אילה דן-כספי

1970

NT-17

אסף מיכאל

אילה דן-כספי

1972

NT-45

אסף צבי

אילה דן-כספי

1973

NT-556

אפרת שמואל

אברהם גל

1989

NT-470

אקרלינג פנחס

אילה דן-כספי

1977

NT-390

אראל שלמה (ארליך זיגוש)

-----

1978

NT-293

ארבלי-אלמוזלינו שושנה

אילה דן-כספי

1980

NT-38

ארד אברהם

אילה דן-כספי

1973

NT-294

ארז יהודה

דוד נתיב

1981

NT-247

ארזי מאיר

מוניה אדמתי

1972

NT-85

אריאלי משה

אילה דן-כספי

1976

NT-248

ארליך זאב

תימורה צור

1981

NT-223

ארן יהודה (ארנקרנץ)

אילה דן-כספי

1980

NT-442

ארצי צבי

אברהם גל

1992

NT-533

אשרוביץ אילה

חיים זליגמן

1978

NT-295

בורג שלמה

יצחק גרינברג

1984

NT-86

בורשטיין כלב

אילה דן-כספי

1975

NT-296

ביאלר קלמן

תימורה צור

1983

NT-297

ביטמן ישראל

אברהם גל

1985

NT-298

ביילין אברהם

אילה דן-כספי

1977

NT-174

בילו אברהם

צבי לביא

1977

NT-187

בילי חיים

צבי לביא

1973

NT-224

בינור הניה

מוניה אדמתי

1972

NT-378

ביק משה

דוד נתיב

1974

NT-208

בלום אורי

אילה דן-כספי

1980

NT-477

בלומנטל נפתלי

-----

1991

NT-487

בלומנטל נפתלי

-----

1991

NT-574

בן אהרון יצחק

חנן פינברג

חיים זליגמן

-----

NT-107

בן חיים יעקב

צבי לביא

1976

NT-122

בן-אהרן יצחק

צבי לביא

1977

NT-4

בנאי יעקב

אילה דן-כספי

1972

NT-444

בן-אפרים יצחק

אברהם שונם

1991

NT-553

בן-ארי יאיר

ארבל בן-ארי

1989

NT-175

בן-אשר חיים

צבי לביא

1978-1977

NT-158

בן-גל ראובן

צבי לביא

1977

NT-299

בן-דוד גלוסקא יעקב

תימורה צור

1983

NT-96

בן-חיים שאול

אילה דן-כספי

1976

NT-455

בן-יהונתן יוסף

מיקה דגן-פיש

1993

NT-132

בן-יוסף יצחק

צבי לביא

1977

NT-558

בן-יעקב אביבה

אברהם גל

1991

NT-46

בן-ירוחם דב

אילה דן-כספי

1973

NT-502

בן-ישי קובי

דני רוזוליו

1992

NT-188

בן-מאיר דב (צוקר)

אילה דן-כספי

1978

NT-300

בן-משה (מושקוביץ) נפתלי

אילה דן-כספי

1983

NT-301

בן-צבי חיים

דוד נתיב

1983

NT-302

בסביץ ליליה

שרה ארז

1982

NT-303

בקר אהרן

אילה דן-כספי

1974-1973

NT-409

בר הטי

חיים זליגמן

-----

NT-157

בר-אבא יצחק

אילה דן-כספי

1975

NT-561

בראלי מאיר

תימורה צור

-----

NT-9

ברגמן הוגו ואלזה

אילה דן-כספי

1972

NT-159

ברגשטיין לאה

תאיר זבולון

1978

NT-65

בר-דיין בורודיינסקי בן-ציון

ד"ר דן גלעדי

-----

NT-507

ברוך מנחם (מקס)

דני רוזוליו

1992

NT-87

ברומברג יעקב

אילה דן-כספי

1976

NT-108

ברומברג יעקב

אילה דן-כספי

1976

NT-19

ברון צפורה

אילה דן-כספי

1973

NT-97

ברושי עזריאל

אילה דן-כספי

1976

NT-304

ברזילי יעקב

נחמן בן-ישראל

1980

NT-123

בר-חיים אליעזר

אילה דן-כספי

-----

NT-531

בר-חיים אליעזר

אילה דן-כספי

-----

NT-22

בר-חיים עמנואל

צביא לבין

1973

NT-98

ברטל משה

אילה דן-כספי

1975

NT-209

ברנד אברהם

שרה ארז

1979

NT-271

ברנזון צבי

מיכאל בר-צבי

1982

NT-66

ברנשטיין חיים

אילה דן-כספי

1973

NT-305

ברעם משה

תימורה צור

1985

NT-40

ברקאי צבי

צבי לביא

1973

NT-10

בר-רב-האי דוד

אילה דן-כספי

1972

NT-377

בר-רב-האי מאיר

דוד נתיב

1974

NT-109

ברש דוד

מוניה אדמתי

1972

NT-110

ברש דוד

משה טבנקין

1973

NT-133

בש רפאל

אילה דן-כספי

1975

NT-481

בת-אברהם מרים

שלמה טבעוני

1991

NT-124

בת-רחל יוכבד

אילה דן-כספי

1973

NT-160

גבאי יהודה

צבי לביא

1976

NT-493

גבע יוסף

אברהם גל

1986

NT-134

גבר אהרון

קנטי אלדד

1977

NT-225

גבתי חיים (סוישץ)

אילה דן-כספי

1981

NT-111

גדעוני יחזקאל

אילה דן-כספי

1976

NT-176

גוברין עקיבא

-----

1973

NT-67

גוברין פנחס

אילה דן-כספי

1974

NT-68

גוטהילף יהודה

אילה דן-כספי

1973

NT-99

גוטמן שמריה

מוניה אדמתי

1972

NT-306

גוילי אריה

אברהם גל

1987

NT-88

גולובוביץ יצחק

צבי לביא

1976

NT-488

גולומב דוד

-----

1991

NT-506

גולן דב (דוביקי)

דני רוזוליו

1992

NT-161

גולן יצחק

אילה דן-כספי

1975

NT-307

גולן ראובן /גולדמן קורט

אילה דן-כספי

1980

NT-451

גור אלעזר

אברהם גל

1992

NT-428

גור-אריה חסיה

אברהם גל

1990

NT-177

גור-אריה יהודה

שרה ארז

1979

NT-404

גוריון אורי

חיים זליגמן

-----

NT-2

גורן גורוחובסקי שרגא

אילה דן-כספי

1972

NT-429

גורן יעקב

אברהם גל

1990

NT-461

גורן מנחם

אברהם גל

1988

NT-308

גז מטילדה

אברהם גל

1985

NT-47

גיל אריה

אילה דן-כספי

1973

NT-6

גילוץ מנחם

אילה דן-כספי

1972

NT-393

גינזבורג נחמיה

-----

-----

NT-410

גל-אלטמן מרים

חיים זליגמן

1978

NT-439

גלזר שמעון

מיקה דגן-פיש

1992

NT-382

גלילי ישראל

אניטה שפירא

-----

NT-383

גלילי ישראל

יעקב אגמון

1981

NT-146

גלעדי יצחק

אילה דן-כספי

1977

NT-74

גלר מרדכי

צבי לביא

1975

NT-33

גמדי פסח

מוניה אדמתי

1972

NT-484

גנץ אריה

-----

1991

NT-403

גרייף פנינה

אברהם גל

1991

NT-522

גרצברג משה

אברהם גל

1988

NT-501

דגן אהרון (דג'ן)

דני רוזוליו

1992

NT-468

דובדבני יחיאל

דוד נתיב

1981

NT-402

דוד מנחם

חיים זליגמן

1978

NT-469

דורמן מנחם

אילה דן-כספי

1980

NT-125

דישון-דויטש  יהודה

אילה דן-כספי

-----

NT-34

דמיאל שוויגר יצחק

-----

1970

NT-309

דן חיים

אברהם גל

1985

NT-112

דן שלמה

אילה דן-כספי

1975

NT-13

דרור בנימין

אילה דן-כספי

1970

NT-249

דרור בנימין

יחזקאל מרוז

1981

NT-189

דרין חיים (דרבקין)

אילה דן-כספי

1974

NT-272

דרך שלמה

תימורה צור

1981

NT-386

הברפלד חיים

-----

-----

NT-547

הדני טדי

חיים זליגמן

1978

NT-400

הורוביץ יוסף

חיים זליגמן

1978

NT-273

הורוביץ נחום

משה טבנקין

1973

NT-26

הורוביץ שלמה

ליאור קרני

1969

NT-508

הילל שלמה

אילה דן-כספי

1982

NT-567

הים זאב

דוד נתיב

1975

NT-365

הכהן דוד

דוד נתיב

1975

NT-113

הלוי אבינעם

צבי לביא

1975

NT-5

הלוי משולם

אילה דן-כספי

1972

NT-542

הלל שלמה

אהרן עזתי

1990

NT-464

הלנברג מיכאל

ד"ר דן גלעדי

-----

NT-310

הלפרן יחיאל

תימורה צור

1981

NT-379

המאירי אברהם

דוד נתיב

1975

NT-190

הראל אהרון

אילה דן-כספי

1978

NT-311

הרינג זאב

אברהם גל

1984

NT-425

הרינג זאב

אילה דן-כספי

1983

NT-100

הרצברג נחום

צבי לביא

1975

NT-226

וג'ים שלום

מוניה אדמתי

1972

NT-191

וולף צבי

אילה דן-כספי

1978

NT-114

וונטש יצחק

צבי לביא

1976

NT-48

ווסט בנימין

צבי לביא

1974

NT-417

וושצינה יהושע

דוד נתיב

1974

NT-101

וושצ'ינה יהושע

אילה דן-כספי

1974

NT-312

ויגודסקי פסיה

תימורה צור

1983

NT-147

וייזר גיורא

אילה דן-כספי

1975

NT-474

וייל מאיר

אילה דן-כספי

1990

NT-544

וייל מרסל

חנן פיינברג

1978

NT-274

ויינר זאב

אילה דן-כספי

1978

NT-275

ויינר זאב

אילה דן-כספי

1980

NT-313

ויינר זאב

אברהם גל

1985

NT-314

ויינר זאב

אברהם גל

1985

NT-385

ויינר זאב

אברהם גל

-----

NT-148

וינהולץ יהודה

אילה דן-כספי

1977

NT-430

וינריב עבריה

אברהם גל

1991

NT-315

וינשטין רבקה  (וילקומירסקי)

דוד נתיב

1982

NT-457

ויסמן יהודה

אברהם גל

1992

NT-380

ורטמן משה

אברהם גל

1990

NT-420

ורטמן משה

דוד נתיב

1974

NT-31

ורלינסקי נחום

אילה דן-כספי

1973

NT-32

ורלינסקי נחום

אילה דן-כספי

1973

NT-435

ורלינסקי שלמה

מיקה דגן-פיש

1990

NT-126

ורשביאק יצחק

אילה דן-כספי

1977

NT-250

ז"ק גרשון

אילה דן-כספי

1980

NT-21

זברסקי אברהם

אילה דן-כספי

1973

NT-524

זברסקי אברהם

אילה דן-כספי

1974

NT-145

זהר בנימין

אילה דן-כספי

1978-1977

NT-206

אבן-זהר שמחה

אילה דן-כספי

1979

NT-127

ז'טלני שמואל

אילה דן-כספי

1974

NT-316

זייד גיורא

דוד נתיב

1981

NT-69

זיידל הלל

אילה דן-כספי

1975

NT-471

זילברברג אברהם

אברהם גל

1987

NT-396

זימרן חנוך (זילברמן הייני)

חיים זליגמן

1978

NT-369

זינגר מנדל

דוד נתיב

1975

NT-559

זינדל וי לי

חיים זליגמן

-----

NT-192

זכאי דוד

אילה דן-כספי

1971

NT-509

זלדמן משה

-----

1988

NT-546

זליגמן חיים

חיים זליגמן

1979

NT-210

זלץ יחיאל

דוד נתיב

1979

NT-276

זמיר רחל

תימורה צור

1982

NT-49

זן-בר שמעון

אילה דן-כספי

1975

NT-500

זק יעקב

דני רוזוליו

1992

NT-277

זר מרדכי

הגר הלל

1977

NT-454

זרעוני-רינגר שרה

מיקה דגן-פיש

1993

NT-89

זר-ציון (זיצר) נחמה

אילה דן-כספי

1976

NT-251

חדש איטה

תאיר זבולון

1977

NT-252

חדש מרדכי

יוסף נתיב

1980

NT-50

חורין יהודה

אילה דן-כספי

1973

NT-193

חורש שמואל

אילה דן-כספי

1974

NT-366

חושי יעקב

דוד נתיב

1975

NT-554

חייבי אהרון

אריה ציליק

1988

NT-205

חיים (מונד)

אילה דן-כספי

1978

NT-227

חכלילי בנימין

מוניה אדמתי

1972

NT-551

חמי זכריה

אברהם גל

1989

NT-135

חסקין יצחק

אילה דן-כספי

1977

NT-194

חפץ מינה

אילה דן-כספי

1978

NT-51

חפשי נתן (פרנקל)

אילה דן-כספי

1974

NT-52

חצרוני אברהם

אילה דן-כספי

1975

NT-405

חצרוני יצחק

חיים זליגמן

-----

NT-317

חריף מוסה

יצחק ליבני

1980

NT-318

חריף מוסה

יצחק ליבני

1981

NT-228

טבעוני שלמה

מוניה אדמתי

-----

NT-320

טבצ'ניק דוד

דוד נתיב

1981

NT-319

טבצ'ניק ריבה

דוד נתיב

1981

NT-211

טובין פנחס

אילה דן-כספי

1979

NT-321

טורנר ישעיהו

תימורה צור

1983

NT-195

טייץ ברל

אילה דן-כספי

1979

NT-447

טנאי שלמה

מיקה דגן-פיש

1993

NT-162

טרטקובר אריה

אילה דן-כספי

1974

NT-229

טרנופולר לבש

רישום עצמי

1982

NT-278

יואלי שלום

דרור שוורץ

1982

NT-322

יודין יהודה

אילה דן-כספי

1975

NT-115

יוהנס דב

אילה דן-כספי

1976

NT-496

יוליש חיים

דני רוזוליו

1992

NT-545

יוספטל סנטה

חנן פינברג

חיים זליגמן

1978

NT-128

יוספטל-פונפוד סנטה

אילה דן-כספי

1977

NT-230

ינובסקי ידידיה

אילה דן-כספי

1979

NT-53

ינקלביץ יפה

אילה דן-כספי

1974

NT-373

יעקב

דוד נתיב

1975

NT-116

יעקובי יצחק

אילה דן-כספי

1977

NT-408

יערי אברהם (פון דר ואלדה אלברכט)

חיים זליגמן

-----

NT-323

יערי מאיר

יחזקאל מרוז

1981

NT-324

ישי אלחנן

אברהם גל

1987

NT-136

ישי עקיבא

מוניה אדמתי

1972

NT-149

ישראלי חיה

תאיר זבולון

1975

NT-163

ישראלי שלמה

צבי לביא

1977

NT-253

ישראלי שלמה

צבי לביא

1977

NT-231

כ"ץ אברהם

חיים זליגמן

1980

NT-150

כהן אברהם

צבי לביא

1977

NT-73

כהן אידוב

אילה דן-כספי

1975

NT-55

כהן דוד

אילה דן-כספי

1974

NT-56

כהן דוד

מוניה אדמתי

1972

NT-70

כהן הלל

אילה דן-כספי

1972

NT-165

כהן חיים שמואל

אילה דן-כספי

1975

NT-423

כהן יוסי

אהרן עזתי

1990

NT-8

כהן יעקב

אילה דן-כספי

1972

NT-325

כהן יעקב

אברהם גל

1987

NT-75

כהן ישראל

אילה דן-כספי

1974

NT-523

כהן ישראל

אילה דן-כספי

1976

NT-529

כהן ישראל

אילה דן-כספי

1976

NT-54

כהנא דוד

צבי לביא

1974

NT-326

כהנא דוד

יצחק גרינברג

1984

NT-422

כהנא לוי

-----

-----

NT-389

כהנר נעמי ואלפרד

-----

-----

NT-476

כוכבי יפת

שלמה טבעוני

1991

NT-364

כלפון אברהם

דוד נתיב

1976

NT-164

כנעני אליעזר

תאיר זבולון

1975

NT-534

כנעני אליעזר

משה טבנקין

1974

NT-327

כנרתי שלמה

אברהם גל

1985

NT-254

כפכפי משה

צבי לביא

1976

NT-535

כפרי דוד

מוניה אדמתי

-----

NT-212

כרמל משה

מוניה אדמתי

1972

NT-541

כרמל משה

משה טבנקין

1973

NT-415

לבבי אריה

חיים זליגמן

1978

NT-530

לבון זליג

אילה דן-כספי

1972

NT-178

לבון צבי

אילה דן-כספי

1972

NT-76

לבנברג דוד

ד"ר דן גלעדי

1974

NT-166

לבקוביץ יעקב

אילה דן-כספי

1974

NT-367

להב נתן

דוד נתיב

1974

NT-462

לוויטין אפרת ותמר

שלמה טבעוני

-----

NT-440

לוטן שרה

מיקה דגן-פיש

1992

NT-328

לוי יהושע

אילה דן-כספי

1973

NT-330

לוי מיכאל

אילה דן-כספי

1975

NT-537

לויט מנחם

אורי גורביץ

1972

NT-90

לוין שאול

אילה דן-כספי

1976

NT-255

לוין שלום

מיכאל בר-צבי

1981

NT-197

לוי-קרואני מרים

צבי לביא

1979

NT-137

ליבאי משה (הרציג)

צבי לביא

1977

NT-77

ליבנה (ליברמן)צבי

צבי לביא

1974

NT-331

ליבנה אליעזר (ליבנשטיין)

אילה דן-כספי

1972

NT-198

ליבנה פנחס

אילה דן-כספי

1978

NT-232

ליבנה צבי ( ליברמן)

יחזקאל מרוז

1981

NT-450

ליבר לוש

אברהם גל

1992

NT-510

ליברטובסקי ישראל

דוד נתיב

1974

NT-199

ליטבק אייזיק

אילה דן-כספי

1978

NT-406

ליכטנשטיין פרנץ

חיים זליגמן

1977

NT-467

לין אמנון

דוד נתיב

1984

NT-167

לינדר אריה

אילה דן-כספי

1977

NT-151

ליפבסקי נחום

צבי לביא

1977

NT-213

ליפוב דב

הגר הלל

1977

NT-575

ליפשיץ אפרים

מיקה דגן-פיש

1993

NT-102

למדן חנה

אילה דן-כספי

1976

NT-557

לנדמן עמוס

דוד נתיב

1974

NT-411

לסה צבי

חיים זליגמן

1979

NT-401

לס-פייקסון טוטה

חיים זליגמן

1978

NT-498

לשם שלמה

דני רוזוליו

1992

NT-256

מאור יצחק

דוד נתיב

1980

NT-486

מאיר אהרון

-----

-----

NT-129

מאירי חנן

אילה דן-כספי

1974

NT-214

מגן מיכאל (גרובמן)

אילה דן-כספי

1972

NT-431

מדזיני דב

אהרן עזתי

1990

NT-407

מוזס זהבה

אברהם גל

1991

NT-332

מויאל אלי

אברהם גל

1983

NT-494

מויאל דוד

ציפי אשכנזי

1988

NT-370

מולק אליעזר

דוד נתיב

1976

NT-473

מולק אליעזר

אברהם גל

1990

NT-566

מור שמעון

חיים זליגמן

1978

NT-233

מוריה שמואל

אילה דן-כספי

1980

NT-257

מטראני יצחק

צבי לביא

1975

NT-543

מיינראט זאב

בתיה טומרקין

1978

NT-333

מיכאלי בן ציון

אילה דן-כספי

1982

NT-334

מיכאלי יצחק (בורטינקר)

דוד נתיב

1982

NT-536

מיסטצ'קין בנימין

מוניה אדמתי

-----

NT-152

מיקוניס שמואל

אילה דן-כספי

1977

NT-416

מירון אסה

חיים זליגמן

1978

NT-549

מלבר גרשון

חיים זליגמן

1977

NT-138

מלישקביץ ישראל

צבי לביא

1977

NT-335

מלכין אהוביה

תימורה צור

1983

NT-179

מלץ דוד

שרה ארז

1978

NT-336

מנחם לילי

אברהם גל

1987

NT-478

מרגלית יוסף

שלמה טבעוני

1991

NT-479

מרגלית נתנאל

שלמה טבעוני

1991

NT-168

מרינוב רפאל

צבי לביא

1978

NT-482

משל ירוחם

-----

1991

NT-483

משל ירוחם

-----

1991

NT-485

משל ירוחם

שריר רענן

1988

NT-514

משל ירוחם

-----

1987

NT-515

משל ירוחם

-----

1991

NT-475

נדב אברהם

שלמה טבעוני

1991

NT-200

נדל יצחק

אילה דן-כספי

1978

NT-91

נהוראי נתן

אילה דן-כספי

1975

NT-78

נוסבאום מיכאל

צבי לביא

1975

NT-395

נח פרץ (פריץ נואק)

חיים זליגמן

-----

NT-497

נחמני עדי

אברהם גל

1990

NT-381

נחמני עדי וג'ני

-----

1978

NT-1

ניב יעקב

אילה דן-כספי

1972

NT-20A

נצר דבורה

מוניה אדמתי

1972

NT-20B

נצר דבורה

אילה דן-כספי

1973

NT-23

נצר שרגא

אילה דן-כספי

1973

NT-258

נשר זיגמונד

צבי לביא

1976

NT-57

נתיבי שמואל

אילה דן-כספי

1970

NT-443

סברדלוב יהודית

אברהם גל

1992

NT-153

סגל אברהם

אילה דן-כספי

1978

NT-180

סגל מרדכי

אילה דן-כספי

1972

NT-259

סגל מרדכי

תאיר זבולון

1976

NT-203

סגל פלתיאל (פיליפ)

אילה דן-כספי

1978

NT-139

סוסנובסקי יואל

ד"ר דן גלעדי

-----

NT-539

סוסנובסקי יואל

ד"ר דן גלעדי

-----

NT-103

סורוקה פנחס

אילה דן-כספי

1975

NT-337

סורקין משה

שרה ארז

1979

NT-260

סחייק שאול

אילה דן-כספי

1981

NT-570

סטורני זאב

דוד נתיב

1974

NT-234

סימונזון אדם

אילה דן-כספי

1980

NT-565

סימונזון אדם

חיים זליגמן

1978

NT-571

סיני דוד (סניסקובסקי)

דוד נתיב

1974

NT-104

סלוצקי חיה

אילה דן-כספי

1976

NT-140

סלוצקי רחל

תאיר זבולון

1977

NT-181

סלוצקין אליעזר

שרה ארז

1978

NT-495

סלוצקין אליעזר

משה טבנקין

1974

NT-338

סלע שלמה

אברהם גל

1984

NT-339

סריג אריה

דוד דיין

1979

NT-340

סריג אריה

אברהם גל

1984

NT-79

סרנת יצחק

צבי לביא

1976

NT-441

עובדיה אברהם

מיקה דגן-פיש

1992

NT-446

עוזרי עשהאל

אברהם גל

1992

NT-512

עילם יצחק

רבקה שטייניץ

1989

NT-513

עילם יצחק

-----

1989