חזרה לעמוד הבית
 
 
sargel_yemani

 
Untitled

המפגש עם ובתוך אמנויות המופע / קידום אמנויות המופע

 

קידום אמנויות המופע

 

התוצר:

קובץ וורד המכיל:

   פעילות נבחרת (א,ב,ג או ד) + תת –נושא

 אפשרות א' – מבנה ציבורי הכולל אולם מופעים + הרחבה

 אפשרות ב' – כרזת פרסומת + תיעוד תהליך היצירה והרחבות

  אפשרות ג' -  שם הסרט + רשימת מוצרים + הבעת דעה

    אפשרות ד' – שם היצירה + שם היוצר + הרחבה

  

קראו את המבוא לנושא "אמנות, עיצוב ואדריכלות לקידום המופע".
לפניכם היצע פעילויות. כל פעילות מתאימה לאחד משלושת תתי הנושאים של הנושא. (הגורם האמנותי, הגורם הפרסומי, הגורם האדריכלי). בחרו אחת מהפעילויות וציינו באיזו פעילות בחרתם ולאיזה תת-נושא היא שייכת.


א. בחרו מבנה ציבורי המשמש, או הכולל בתוכו, אולם מופעים מתוך לקסיקון היצירות. ציינו איזה מבנה בחרתם. למדו את המבנה באמצעות פריט המידע עליו. באיזה אופן הבניין משרת את סוגי המופעים המתקיימים בו? באיזה אופן המבנה מקדם את המופע/ים?

ב. עצבו כרזת פרסומת לסרט, ללהקה או למופע עפ"י בחירתכם. תעדו את תהליכי העיצוב. מהם השיקולים שהנחו אתכם? מהם מקורות ההשראה שלכם? האם הושפעתם מכרזות קיימות לאותו המופע שנבחר? 

ג. סרטים רבים בעשר השנים האחרונות מלווים במסע פרסום הכולל עיצוב אביזרים המקדמים את הופעת הסרט ולעיתים רבות אף מקדימים את יציאתו לאקרנים.
נסו לערוך רשימה של מוצרים שאתם מכירים הקשורים לאחד הסרטים שיצאו לאחרונה (לדוגמה: ביגוד, מכשירי כתיבה וכד'). ציינו את שמו של הסרט.

הביעו את דעתכם על תופעת הפרסום הזו: באיזו מידה משפיעים מסעי הפרסום על נוהגי הרכישה שלכם ושל חבריכם? באיזו מידה משפיעים מסעי הפרסום על ההחלטה שלכם לראות את הסרט המדובר?

ד. אתרו יצירה שמקור ההשראה שלה שאוב ממופע מסוים או משחקן, זמר, להקה, רקדן וכד' מפורסמים. ציינו איזו יצירה בחרתם ומיהו יוצרה. איך בא לידי ביטוי המופע ביצירה שבחרתם? אלו שינויים עברה הדמות המפורסמת ביצירה זו?

 

לצפייה בקובץ וורד  


חזרה לפעילות - המפגש עם ובתוך אמנויות המופע

 

 

 © כל הזכויות שמורות למפ"ט-עמל 2004