ח'אלד חאג' יחיא – עמל טכנולוגי טיייבה

ח'אלד הוא מורה למקצועות המחשב, מחנך כיתה ורכז מגמת תחזוקת מחשבים וטלפונים סלולריים, ומועסק בבית הספר 25 שנים. בשלוש השנים האחרונות, הוביל ח'אלד פרויקטים יחודיים אשר שדרגו את מעמד בית הספר. רוצים לשמוע איזה? לחצו

ח'אלד הוא מורה למקצועות המחשב, מחנך כיתה ורכז מגמת תחזוקת מחשבים וטלפונים סלולריים, ומועסק בבית הספר 25 שנים. לאורך כל השנים מילא את המוטל עליו על הצד הטוב ביותר לשביעות רצונם של הממונים עליו בביה"ס, רשת עמל ומשרד העבודה. בשלוש השנים האחרונות, הוביל ח'אלד פרויקטים יחודיים, אשר שדרגו את מעמדו של ביה"ס ואת העשייה הבית ספרית:

  • פתיחת מגמת תחזוקת מחשבים וטלפונים סלולריים בביה"ס, ח'אלד הוביל פתיחת המגמה, דאג לקליטת מורים מקצועיים, גייס יחד עם חבריו תלמידים למגמה וצייד את המעבדות בכלים החדשים ביותר בתחום וכך הפכה המגמה לאחת המגמות המובילות בביה"ס.
  • עם תחילת מגיפת הקורונה והמעבר ללמידה מרחוק, ח'אלד קיבל על עצמו תפקיד רכז חדשנות בית ספרית, במסגרת התפקיד ארגן תהליך הלמידה מרחוק, נתן הדרכה צמודה למורים אשר מטרתה הטמעת השימוש במחשבים ובטכנולוגיה המתקדמת בכל תהליך הלמידה, דאג לצייד את ביה"ס במכשור הנדרש והוביל תהליך קידום הלמידה מרחוק בקרב תלמידי ביה"ס.
  • בשנה"ל הנוכחית, ח'אלד התחיל הובלת מיזם חינוכי ייחודי בית ספרי אשר במסגרתו תתבצע הכשרת קבוצת תלמידים מנטורים בתחום האינטרנט הבטוח, לאחר השלמת תהליך ההכשרה המורכב, התלמידים יעבירו הדרכות בבתי הספר בעיר, והכול בתיאום עם אגף החינוך בעירייה.

אני ממליץ בחום, בגאווה וללא היסוס על המורה ח'אלד חאג' יחיא כמורה מצטיין!

בכבוד רב

ד"ר פואז מנסור
מנהל ביה"ס הטכנולוגי עמל טייבה