שני בן זאב מהרב תחומי עמל עמק חרוד

שני, מחנך בשנתון י'. את תלמידי כיתתו כמעט ולא פגש בשל אילוצי הקורונה. כדי להעמיק את הקשר בינו לבין תלמידיו ובקרב התלמידים, החל ליזום מפגשי מחנך מבתי הילדים בישובים הפרושים בעמק. בכל בוקר הזמין עצמו לאחד מבתי הילדים, ואליהם הצטרפו חברי הכיתה המתגוררים בישוב
אהבת הסביבה תגיע דרך עבודה עם הידיים והרגליים
אהבת הסביבה תגיע דרך עבודה עם הידיים והרגליים

שני בן זאב – הרב תחומי עמל עמק חרוד
יזם מפגשי בוקר ליצירת קשר וגיבוש כיתת החינוך, בשיתוף תלמידים, הורים וצוות בית הספר.

|שני, מחנך בשנתון י'. את תלמידי כיתתו כמעט ולא פגש בשל אילוצי הקורונה. כדי להעמיק את הקשר בינו לבין תלמידיו ובקרב התלמידים, החל ליזום מפגשי מחנך מבתי הילדים בישובים הפרושים בעמק. בכל בוקר הזמין עצמו לאחד מבתי הילדים, אליהם הצטרפו חברי הכיתה המתגוררים בישוב ומנקודה זו יצא הקול הקורא לתלמידי הכיתה. כדי לשמר את הקשר ולעודד את התלמידים להגיע למפגשי הבוקר בזום, פנה באופן ישיר להורי התלמידים ולבני משפחה לברך את תלמידי הכיתה. בדרך זו חיזק את הקשרים ואת מעורבות הקהילה בנעשה בכיתתו. השלב הבא, היה יצירת קשר עם אנשי ציבור ששמחו להתארח במפגש הבוקר. בין הנכבדים: מנהלת ביה"ס, בוגי יעלון, יועז הנדל ששירת את שירותו הצבאי עם אחד האבות של בנות הכיתה ועוד כהנה וכהנה אנשים מהשורה הראשונה בחברה הישראלית. בדרך זו שמר על קשר עם תלמידיו, העמיק את הקשרים, טיפח תחושת שייכות ויצר ציפייה למפגש הבא.

סיפור אישי: לשני ילדה אוטיסטית בתפקוד נמוך הלומדת בביה"ס רוטמן כדורי. במהלך הקורונה, קיים מפגש וירטואלי סביב השבוע להעלאת המודעות לבעלי צרכים מיוחדים, ושיתף את הסיפור המשפחתי שלהם כהורה לילדה עם צרכים מיוחדים.רבים מתלמידי כיתת החינוך שלו נכחו במפגש ופרגנו לשני. שני, מורה לגיאוגרפיה, יוזם פעילות של טיפוח ונטיעת עצים בגבעה והשביל מעל לביה"ס מתוך כוונה להנחיל לתלמידים את אהבת הסביבה, דרך עבודה עם הידיים והרגליים.