מרכז סייבר חדש ברב תחומי עמל ליידי דייויס ת"א

קבוצת עמל סיימה הקמתו של מרכז סייבר חדשני ומתקדם בבית הספר הרב תחומי עמל ליידי דייויס תל אביב, אשר נבנה בשיתוף עם משרד החינוך.

מנכ"ל קבוצת עמל עו"ד רוית דום עיני אמרה לאחר ביקור שערכה במרכז הסייבר החדש: "זו גאווה גדולה. המרכז הוקם במסגרת תפיסה פדגוגית חדשנית וראייה אסטרטגית ארוכת טווח שאנו מובילים ברשת עמל ובבית הספר הרב תחומי עמל ליידי דייויס תל אביב. הלימודים במרכז החדש מתקיימים באווירה ייחודית הדומה לזו הקיימת בחברות הייטק מובילות. כל זאת הודות להובלתה של מנהלת בית הספר שרה הלפרין יחד עם צוות המורים המיומן והמקצועי בתחומים אלה".

יצוין כי במרכז הסייבר החדש הושקעו מאות אלפי ש"ח כדי להעמיד לרשות התלמידים כלים חדשניים ואת מיטב ציוד המחשוב, באמצעותו מתאפשרים לימודים פרקטיים ומעשיים בעולמות הסייבר והיזמות השונים, בשיתוף מערכות הביטחון וחברות הייטק שונות.

מנכ"ל קבוצת עמל עו"ד רוית דום עיני הוסיפה: "אין לי ספק שבעידן בו תעשיית הסייבר פורחת ומשגשגת מאוד נוכח איומים הולכים וגוברים על מאגרי מידע של מדינות וארגונים בעולם, מאמצי לוחמת הסייבר רק יתעצמו ואיתם התעשייה כולה. תפקידנו כרשת חינוך גדולה ומרכזית במדינה, הוא לתת את הכלים וההזדמנות לדור הצעיר ללמוד עולמות אלו, ולהבטיח את מעמדה של ישראל כמובילת היזמות והסייבר בעולם כולו".