קהילת רשת עמל נרתמת למאבק להחזרת החטופים והנעדרים

ב- 7 באוקטובר הותקפה ישראל על ידי החמאס במתקפת פתע אכזרית על יישובי הדרום. מחיר הדמים כבד מנשוא:  1,400 הרוגים ונרצחים. אלפי פצועים.

240 אנשים בהם גברים ונשים, צעירים, זקנים ותינוקות, נחטפו ונמצאים ברצועת עזה.

משפחות החטופים מנהלות מאבק על החזרת יקיריהן הביתה.

קהילת רשת עמל, מיסודה של ההסתדרות, נרתמת למאבק המשפחות להחזרת החטופים.

רשת עמל קיימה משדר מיוחד ששודר בשידור חי ב- 2.11.23 בהשתתפות בני משפחה של חטופים, דריה גונן אחותה של החטופה רומי גונן ויעלה דוד אחותו של החטוף אביתר דוד. מנכ"לית קבוצת הרב תחומי עמל קארן טל ראיינה אותן באולפן, בשידור שנצפה באופן קבוצתי בכיתות בתי ספר של עמל ע"י כ- 15,000 תלמידים ומורים. בשידור השתתפו גם תלמידים מבתי ספר שונים מכל חלקי החברה הישראלית: סיון שרון תלמידת רב תחומי עמל הולץ חיל האוויר, עבדאללה אלסייד תלמיד רב תחומי עמל אלסייד, נהורא הלל תלמידת רב תחומי עמל שבילי אית"ם אופקים, ג'יהאד סיף תלמיד רב תחומי עמל יאנוח ג'ת. הזמר רביב כנר הופיע בהתנדבות עם השיר "כל גיבור נשבר".
לקראת המשדר עברו בני הנוער הכנה רגשית, ובהמשך ייזמו ויפעילו מגוון פעילויות שיהדהדו את קולם של בני הנוער למען שחרור החטופים והשבתם לחיק משפחותיהם.

מנכ"לית קבוצת הרב תחומי עמל קארן טל: "לבני הנוער שלנו יש את כל האנרגיות, היצירתיות והמרץ לפעול ולעשות הכל עד שכולם יחזרו בשלום הביתה. התרגשתי מאוד לפגוש את דריה גונן אחותה של רומי גונן שנחטפה ואת יעלה דוד אחותו של אביתר דוד שנחטף ולקיים עימן שיח על יקיריהן ועל מה שעוברות הן ומשפחותיהן בימים אלה. תלמידים שלנו מכל חלקי החברה, מתל אביב, מיאנוח ג'ת, מאלסייד ומאופקים, העלו רעיונות איך בכוונתם לפעול ללא לאות להחזרת החטופים. אני מאמינה בכוח המיוחד והעוצמתי של בני הנוער וביכולת שלהם להשפיע ולשנות מציאות עד להשבתם של כל החטופים.ות בשלום" .

לצפייה במשדר המלא:

לצפייה בגרסה מקוצרת: