מנכ"ל קבוצת עמל עו"ד רוית דום בפורום הפיס לחינוך: "אנו מובילים הוראה ולמידה מתקדמת, ומפתחים את היצירתיות של התלמידים באופן מאתגר ומעניין"

פורום הפיס לחינוך נערך ב-26.8.15 במדיטק בחולון בהשתתפות קהל רב, לקראת פתיחת שנת הלימודים החדשה. בכנס הופיעו נשיא המדינה ראובן (רובי) ריבלין, שר החינוך נפתלי בנט, ראשי ארגוני המורים ועוד. אחת ההפתעות בכנס הייתה הופעתו של לארי קינג.

קבוצת עמל הייתה רשת החינוך היחידה בישראל שנטלה חלק בדיוני הכנס ובלטה בנוכחותה. אחד הדיונים הוקדש לנושא: "סטארט אפ ניישן 3.0", ובו מנכ"ל קבוצת עמל עו"ד רוית דום עיני קיימה שיח עם מולי אדן נשיא אינטל היוצא, על הדור הבא של היזמים הישראלים. עו"ד דום ציינה שרשת עמל נקטה יוזמה ופועלת באופן עצמאי לשינוי תפיסת הלמידה המיושנת שעדיין שלטת ברוב מוסדות החינוך בארץ. היא הדגישה: "אנו מובילים היום הוראה ולמידה מתקדמת, שבמרכזה הכנסת טכנולוגיה חדשנית, הקמת מרכזי יזמות חדשניים, קיום מרחבי למידה פתוחים והרחבת ההוראה והלמידה באמצעות חקר ופרויקטים". לדבריה, כדי להבטיח צמיחתו של הדור הבא של היזמים בישראל, חייבים לעודד את הסקרנות והיצירתיות של התלמידים באופן מאתגר ומעניין, ומרכזי היזמות של עמל מהווים כר פורה לכך.


מנכ"ל קבוצת עמל עו"ד רוית דום ונשיא אינטל היוצא מולי אדן, בדיון על הדור הבא של היזמים הישראלים, בפורום הפיס לחינוך במדיטק חולון


מנכ"ל קבוצת עמל עו"ד רוית דום בפורום הפיס לחינוך במדיטק חולון, 26.8.15


מנכ"ל קבוצת עמל עו"ד רוית דום עיני עם תלמידי הרב תחומי עמל הולץ חיל האוויר יובל מה אהבתי וקמילה חלומובה, בביתן התצוגה של קבוצת עמל בפורום הפיס לחינוך במדיטק בחולון

מנכ"ל קבוצת עמל עו"ד רוית דום עיני מפעילה באמצעות האייפד, פרויקט שפיתחו תלמידי ביה"ס הרב תחומי עמל הולץ חיל האוויר: מירוץ מכוניות הנשלט באמצעות האייפד.  

לצדה תלמידי ביה"ס יובל מה אהבתי וקמילה חלומובה. התלמידים הציגו את הפרויקט בפני באי פורום הפיס לחינוך 2015 במדיטק בחולון