תעודת הוקרה ופרס לביה"ס הרב תחומי כסרא סמיע מקבוצת עמל

בית הספר הרב תחומי כסרא סמיע מקבוצת עמל, שזכה לאחרונה במקום הראשון בפרס החינוך מטעם ארגון המורים בתחום התרומה לקהילה, זכה לעדנה נוספת. מנכ"ל קבוצת עמל עו"ד רוית דום העניקה לביה"ס תעודת הוקרה ופרס על עשייה חינוכית ענפה ומרשימה והישגים יוצאי דופן.

בטקס שהתקיים במטה קבוצת עמל בתל אביב, בהשתתפות מנהל ביה"ס נזיר רבאח, מנהלת חטיבת הביניים נוהא עבדאללה וצוות המורים והעובדים, זכה ביה"ס לשבחים רבים על הישגיו גם בתחום הלמידה וגם בתחום התרומה לקהילה.
מנכ"ל קבוצת עמל עו"ד רוית דום אמרה: "אתם ראויים למלוא ההערכה וההוקרה על קידום הלמידה באמצעות פרויקטים ותהליכי חקר, כדי לטפח את המצוינות. אחד התוצרים החשובים של הפעילות שלכם הוא עידוד התלמידים לבחור מגמות מדעיות טכנולוגיות. אנו גאים בכם על יוזמתכם לקדם ולטפח אורח חיים בריא. הצלחתם לגייס את כל גורמי ביה"ס והקהילה לקידום עניין זה, והצבתם את ביה"ס כמוביל קידום החינוך לבריאות במערכת החינוך בישראל".

עו"ד דום העניקה תעודות הוקרה למנהל ביה"ס נזיר רבאח ולמנהלת חטיבת הביניים נוהא עבדאללה. היא ציינה כי שיתוף הפעולה והתמיכה ההדדית של מנהל ביה"ס ושל מנהלת חטיבת הביניים, באים לידי ביטוי בתוצאות ובהישגים.

המנהל נזיר רבאח הודה על התמיכה והסיוע של קבוצת עמל, והדגיש כי הוא זוכה לאוזן קשבת. הוא ציין כי רק בזכות צוות ביה"ס, הוא יכול להוביל את ביה"ס להישגים חשובים ולהצלחות. "זו הסיבה שהיה חשוב לי שכל צוות ביה"ס יבוא עמי לארוע חשוב זה" אמר.


מנכ"ל קבוצת עמל עו"ד רוית דום מעניקה תעודת הוקרה למנהל ביה"ס הרב תחומי כסרא סמיע נזיר רבאח ולמנהלת חטיבת הביניים נוהא עבדאללה


ביה"ס הרב תחומי כסרא סמיע, מאמץ זו השנה השנייה ברציפות למידה באמצעות פרויקטים. מורי ביה"ס עברו השתלמויות של למידה דרך החקר, ומעבירים בהצלחה לתלמידים את הלמידה בדרך ייחודית זו, תוך טיפוח סביבת לימודים דינאמית, שיפור איכות ההוראה וטיפוח תלמיד אקטיבי ומעורב.
בשנה זו חלה עלייה של כ- 3.1% במספר התלמידים שבחרו במגמות מדעיות טכנולוגיות. גם במספר הזכאים לבגרות, חלה עלייה מ- 64% בתשע"א ל- 67% בתשע"ב.
בין הפרויקטים שביה"ס הפעיל בשנה החולפת: חקר החסכון באנרגיה, חקר ברובוטיקה, ניצני רפואה, חקר בפיסיקה, חקר המים, חקר בביוטכנולוגיה, ניצני טכניון ועוד רבים אחרים.

   

בתמונה (מימין לשמאל): נוהא עבדאללה, עו"ד רוית דום, נזיר רבאח


צוות ביה"ס הרב תחומי כסרא סמיע עם צוות מטה קבוצת עמל