תעודת הוקרה ופרס לביה"ס הרב תחומי ע"ש ליהמן דימונה, מקבוצת עמל

מנכ"ל קבוצת עמל עו"ד רוית דום העניקה ביום 25/12/12 תעודת הוקרה ופרס על עשייה חינוכית ענפה ומרשימה והישגים יוצאי דופן, למקס פרץ, מנהל ביה"ס הרב תחומי ע"ש ליהמן דימונה ולצוות ביה"ס.

בטקס שהתקיים במטה קבוצת עמל בתל-אביב, ציינה מנכ"ל עמל עו"ד דום שביה"ס הרב תחומי ע"ש ליהמן דימונה פועל כבית חינוך. היא בירכה את המנהל פרץ ואת צוות ביה"ס על השינוי שחוללו בביה"ס. "זה לא עניין של מה בכך לקחת בית ספר כזה ותוך ארבע שנים לעשות בו מהפכה. אתם נותנים את הלב לכל התלמידים, כדי שיגיעו להצלחה עם אופק תעסוקתי. אתם עושים זאת באופן הראוי למלוא התודה וההוקרה".
היא הוסיפה: "העובדה שמורים ותיקים בביה"ס שולחים את ילדיהם ללמוד בו, מדברת בעד עצמה ואומרת הרבה על תחושת ההזדהות של המורים עם בית הספר. אני רואה אתכם כחלק ממשפחה גדולה של קבוצת עמל".
למנהל מקס פרץ אמרה עו"ד דום: "יש לך צוות נהדר, שאתה כמנהל מניע אותו ומתווה לו את הדרך להצלחה. יישר כח על העשייה הברוכה שלך".

מנהל ביה"ס מקס פרץ אמר: "התפנית הגדולה של בית הספר חלה עם המעבר שלו לעמל לפני כשלוש וחצי שנים. מאז בוצע שינוי גדול במגמות ביה"ס ובהישגי התלמידים. הדגש שלנו הוא על עבודה אישית עם כל תלמיד, ואנו רואים שהתלמידים נמצאים בבית הספר מתוך אהבה ורצון. ההצלחה היא בזכות הצוות הנהדר".


בתמונה (מימין לשמאל): מנהל הרב תחומי ליהמן מקס פרץ, מנכ"ל קבוצת עמל עו"ד רוית דום וסגנית מנהל ביה"ס אירית אורן

ביה"ס הרב תחומי ע"ש ליהמן דימונה רשם זינוק מדהים בנתוני הזכאות לבגרות בשנים שבהן הוא מנוהל ע"י קבוצת עמל, מ- 58% זכאות לפני המעבר לעמל ל- 84% זכאות בתשע"ב. זאת עוד לפני מועד חורף שאחריו צפוי שיפור נוסף בתוצאות.
לבית הספר יש גם הישג יוצא דופן בכיתות אומ"ץ: 82% זכאות, נתון גבוה מאוד בהיבט כלל ארצי.
בשנים האחרונות פתח בית הספר מגמות חדשות ויוקרתיות. מגמת הרפואה פועלת בשיתוף עם בית החולים סורוקה, הפקולטה לרפואה באוניברסיטת בן גוריון וחיל הרפואה של צה"ל. השנה נפתחה בבית הספר מגמת קדם ממר"ם, בשיתוף עם צה"ל, הקריה למחקר גרעיני ומשרד החינוך. יצוין כי ביה"ס הרב תחומי ליהמן הוא אחד מארבעה בכל הארץ שבהם הוחלט לפתוח מגמה ייחודית ויוקרתית זו. מגמת הפיסיקה של ביה"ס זוכה לשבחים רבים על רמתה הגבוהה במיוחד. תלמידיה מגישים עבודות גמר ברמה אוניברסיטאית וזוכים מדי שנה בפרסים חשובים בתחרויות ארציות ומחוזיות. תחום אחר שבו ניכרת הצלחה מיוחדת: מגמת טו"ב – טכנאי ובגרות. המגמה זכתה לפרס כמגמה מצטיינת ארצית. בשנה האחרונה סיימו כל תלמידיה את לימודיהם בהצלחה מלאה ורבים מהם המשיכו למסלול לימודי הנדסאים.


צוות ביה"ס הרב תחומי ליהמן דימונה עם צוות מטה קבוצת עמל