ספרייה חדשה ע"ש אפרים ולדנר ז"ל נחנכה בעמל רמת דוד

ספרייה חדשה נחנכה בקמפוס למקצועות התעופה עמל רמת דוד, לזכרו של אפרים ולדנר ז"ל, שהיה דמות מיוחדת, אהובה ונערצת בבית הספר במשך שנים רבות.
בטקס חנוכת הספרייה השתתפו שלמה גץ מנהל מחוז חיפה והצפון במשרד העבודה, בתיה כץ סמנכ"לית וראש מינהל פדגוגיה ברשת עמל, חגית רימוך מנהלת המרחב ברשת עמל, בני משפחתו של אפרים ולדנר ז"ל, ביתו, בנו והמשפחה המורחבת וכמובן מנהל בית הספר יואב ברבי, צוות בית הספר ונציגי צה"ל.
אפרים ולדנר ז"ל נולד בהונגריה ואיבד את הוריו ואחותו בשואה. הוא עלה לארץ כצעיר בודד, והיה ממקימי קיבוץ געתון ומוותיקי נוף הגליל. הוא שירת בחיל האוויר כאיש צוות טכני, והחיל היה אהבת חייו. לאחר שיצא לגמלאות התנדב במשך 34 שנים, עד לפני כשלוש שנים, בבית הספר עמל רמת דוד, תחילה כאב בית ולאחר מכן כספרן. הוא תמיד היה שם עבור התלמידים, סייע להם לבחור ספרים, היה עבורם אוזן קשת, עודד אותם וסייע להם לפתח אהבה לקריאת ספרים. אהבתו של אפרים לתלמידים לא ידעה גבולות, והם החזירו לו אהבה. בכל שנה התלמידים, צוות מורי בית הספר והצבא חגגו את יום הולדתו, ובגיל 97 היה זה יום ההולדת האחרון שחגגו לו בבית האבות בו שהה. שבועיים לאחר מכן נפטר אפרים, האיש שסימל את אהבתו לארץ, אהבת ידע ואהבת האדם.
יואב ברבי מנהל בית הספר: "הספרייה החדשה המוקמת היום לזכרו של אפרים ז"ל היא סמל לערכים שאפרים ייצג. היא תהווה מקור השראה לתלמידים רבים, ותסייע להם לצמוח ולהפוך לאנשים טובים יותר".