תלמידות ביה"ס הרב תחומי למדעים ואמנויות נהריה מקבוצת עמל, זכו במקומות הראשונים בתחרויות בנושא הבטיחות בדרכים

שתי תלמידות מביה"ס הרב תחומי למדעים ואמנויות נהריה, כבשו את המקומות הראשונים בתחרויות ארציות בנושא הבטיחות בדרכים.
ניקול סרגייב, תלמידת כיתת י' מהמגמה לאמנויות העיצוב בביה"ס הרב תחומי למדעים ואמנויות נהריה מקבוצת עמל, זכתה בתחרות הכרזות הארצית "יוצרים בטיחות בדרכים" של עמותת אור ירוק בשיתוף עם משרד החינוך, בנושא זהירות בדרכים.
בתחרות ארצית אחרת לעיצוב סטיקרים בנושא זהירות בדרכים בדגש על סכנת נהיגה בשכרות, זכתה התלמידה הדס דרוקר מכיתה י"א, מהמגמה לאמנויות העיצוב בביה"ס הרב תחומי למדעים ואמנויות נהריה מקבוצת עמל. תחרות הסטיקרים נערכה ע"י הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים בשיתוף מועצת התלמידים והנוער הארצית.

מנכ"ל קבוצת עמל עו"ד רוית דום שיגרה מכתב ברכה למנהל ביה"ס יגאל גושן, בו כתבה בין היתר: "שתי הזכיות מעידות על יכולתן ורמתן הגבוהה של התלמידות. העובדה שמדובר על זכייה בשתי תחרויות שעניינן הבטיחות בדרכים, מעידה גם על המודעות הגבוהה לנושא חשוב זה שהוא בנפשנו. זכייה זו היא אות כבוד לתלמידות הזוכות, לביה"ס הרב תחומי למדעים ואמנויות, לקבוצת עמל ולעיר נהריה כולה, ומעוררת תחושת גאווה בלב כולנו".

מנהל ביה"ס הרב תחומי למדעים ואמנויות מקבוצת עמל יגאל גושן: "זו גאווה גדולה לזכות בשתי תחרויות ארציות כאלה. מדובר בשתי תלמידות מאוד מוכשרות, אינטליגנטיות ורציניות המוכנות לתרום ולעזור גם לחבריהן וגם לבית הספר".

למעלה: הכרזה הזוכה שעיצבה ניקול סרגייב. למטה: הסטיקר הזוכה שעיצבה הדס דרוקר