ראש עיריית מגדל העמק ביקר בעמל רמת דוד במטרה להדק הקשר עם בית הספר – 4.5.14

ראש עיריית מגדל העמק, אלי ברדה ומ"מ מנהל החינוך של העירייה מלי אליגיוב ביקרו ב-29.4.14 בבית הספר עמל רמת דוד, במטרה להדק את הקשר בין בית הספר לעיר מגדל העמק .
על אף שיתוף הפעולה הפורה שקיים כיום בין ביה"ס לעיריית מגדל העמק, הוחלט להציג בפני ראש העיר את ביה"ס ואת יכולותיו לתת מענה נרחב לצרכי העיר.

בביקור השתתפו מפקד המכללות הטכנולוגיות של בח"א 21 אל"מ קובי דוידסון , חגית רימוך הממונה על בתי הספר הטכנולוגיים של קבוצת עמל, ד"ר רוני ברנשטיין הממונה על בתי הספר הטכנולוגיים של משרד הכלכלה, צבי הולנדר סגן ממונה פיקוח במשרד הכלכלה, שלמה גטס ממונה מחוז חיפה על הנוער , גבי דהן מפקח בית הספר , אילה צודיקר האחראית על הייעוץ בקבוצת עמל, וכמובן מנהל ביה"ס יואב ברבי וצוות בית הספר.

בפני ראש העיר הוצגה העשייה של עמל רמת דוד. הוא סייר בסדנאות בית הספר עליהן קיבל הסבר מפורט, ושוחח עם תלמידים ביניהם גם תלמידי העיר מגדל העמק. ראש העיר מחזיק את תיק החינוך בעירייה מזה 16 שנה, והוא מעורה היטב במסלולי הלימוד של בני הנוער בעיר וגם של תלמידי החוץ של עירו. הוא דיבר על חשיבות החינוך בעיר מגדל העמק ועל שאיפותיו לעתיד. למרות שהכיר את בית הספר, שמח על הביקור וציין כי למד מקרוב פרטים אותם לא הכיר או לא היה מודע להם בהקשר לשיתוף הפעולה ולתכונות בית הספר.

ראש העיר, השוקל לפתוח עוד בית ספר טכנולוגי בעירו הבהיר שחשיבות החינוך לבני עירו גבוהה ביותר, ואם הפיתרון הטוב ביותר הוא הסעתם לעמל רמת דוד, כך יהיה .
ד"ר רוני ברנשטיין  אמר שאם קיימת כוונה לפתוח מסלול נוסף בבית הספר, משרד הכלכלה יתמוך בכך וייערך בהתאם. הדבר מחייב, כמובן, אישור חיל האוויר.

בתום הפגישה סוכם על הקמת צוות בין משרדי אשר יערוך תיאום ציפיות ויבחן אפשרות הרחבת הקשר בעתיד, בין ביה"ס לעיר מגדל העמק.