נחנך בית עמל שיח בעמקה שבמועצה אזורית מטה אשר

הסתיימה הבנייה הפיזית, הוקם מבנה חדש, הוכנס ציוד ברמה גבוהה ביותר עם מיטב הטכנולוגיה החדשנית

 

טקס חגיגי של חנוכת בית עמל שיח, התקיים בעמקה שבמועצה אזורית מטה אשר, בהשתתפות ראש המועצה האזורית מטה אשר משה דוידוביץ, מנכ"ל קבוצת הרב תחומי עמל עו"ד רוית דום עיני, הממונה על חניכות ונוער בזרוע העבודה של משרד הכלכלה אורית וקנין שילה, מנהל בית הספר דודו כוכב, צוות ביה"ס, תלמידים ואורחים רבים.
לפני כשלוש שנים חברו יחד מועצה אזורית מטה אשר, משרד הכלכלה – זרוע העבודה ורשת הרב תחומי עמל, לממש חלום של חינוך אחר, להקים תיכון אלטרנטיבי וחדשני, שבשעריו יוכלו לבוא כל נער ונערה בדיוק כמו שהם, כשלכל אחד יש מקום לצמוח ולהתפתח, לפתח ולהעצים כישורים אישיים.

בית חם לתלמידות ולתלמידים

מנכ"ל קבוצת הרב תחומי עמל עו"ד רוית דום עיני אמרה בטקס: "רשת הרב תחומי עמל התחברה מאוד לרעיון הייחודי הזה, כמי שמובילה היום במערכת החינוך למידה חדשנית, למידה אחרת, שבמרכזה חשיבה יצירתית ויזמות.
שלוש שנים שהמקום הזה מהווה בית חינוך, בית חם לתלמידות ולתלמידים שמגיעים לכאן בבוקר עם חיוך ועם חדוות למידה ויצירה. אנו מציינים את סיומה של הבנייה הפיזית. הוקם מבנה חדש, הוכנס ציוד ברמה גבוהה ביותר עם מיטב הטכנולוגיה החדשנית".

תשתיות פיזיות שמאפשרות ליצור ולהתפתח

תלמידי שלוש המגמות: מייקרס, סאונד והפקה מוזיקלית, צילום ועריכת וידאו, נהנים עכשיו מתשתיות פיזיות שמאפשרות להם ליצור ולהתפתח ככל שרק ירצו.

בתום הטקס נערך מפגש עם הילדים בסדנאות השונות, ועו"ד דום עיני אמרה: "היה מרגש ומרתק. תלמידים עם אור בעיניים ועם רצון לגלות עולמות חדשים. אני מודה לשותפים של רשת הרב תחומי עמל: מועצה אזורית מטה אשר בראשות משה דוידוביץ, שנתן בנו אמון כשותפים לעשייה חינוכית ייחודית זו, משרד הכלכלה – זרוע העבודה שממונת חניכות ונוער אורית וקנין שילה ייצגה אותו בטקס יחד עם אנשי המשרד, על התמיכה ועל הקצאת המשאבים הרבים לבניית והקמת בית הספר וההצטיידות החדשנית שלו. וכמובן תודה למנהל בית הספר דודו כוכב, הרוח החיה של בית הספר, שהוא והצוות הנהדר של בית הספר עושים עבודה נפלאה".