מנכ"ל קבוצת עמל עו"ד רוית דום עיני בברכה למורים ביום המורה: "אתם גיבורי השנה הזאת. מצדיעה לכם!"

לכבוד יום המורה שחל ביום 9.12.20, שיגרה מנכ"ל קבוצת עמל עו"ד רוית דום עיני דברי ברכה והערכה למורים.
"השנה הזאת היא השנה שלכם. זוהי בעיניי שנת המורה. אתם גיבורי השנה הזאת!" הדגישה עו"ד דום עיני. היא ציינה כי בעת הזאת, מדינת ישראל כמו העולם כולו מתמודדת עם נגיף הקורונה. השתנו אורחות החיים של כולנו בהיבטים רבים. עולם התעסוקה, מבנים כלכליים, מערכות הבריאות ומאפייני היחסים החברתיים שלנו, בכולם חלו תמורות מפליגות. "על רקע מציאות משתנה וחוסר ודאות, אתם המחנכים והמורים העוגן המרכזי של ילדי ישראל, והערך שלכם כמחנכים ומורים עלה באופן אקספוננציאלי".

עוד כתבה למורים: "אתם הוכחתם שגם אם תלמידים רבים שהו בבידוד, הם לא היו בודדים, שגם אם הלמידה הייתה מרחוק אתם הייתם הכי קרוב שאפשר. אתם המחנכים והמורים לעולם אינכם בחל"ת (חופשה ללא תשלום), שהרי אתם מחויבים לתלמידיכם בכל עת, ותשלום מעולם לא היה המניע להיותכם אנשי חינוך. חנויות נסגרו אך לבכם כל העת פתוח. לאורך כל התקופה, אתם מוכיחים כי האחריות שלכם לא נפסקה, והקשר שלכם עם תלמידיכם הוא ללא הפסקה. לימדתם ולמדתם, מצאתם פתרונות יצירתיים לאתגרים מורכבים, ויחד אתנו צמחתם והצמחתם את תלמידיכם. במצב שבו הכול נראה כאוטי, נשאר דבר אחד "נורמלי" והוא: שאתם – מחנכים ומורים! והילדים – הם תלמידים! על כל אלו, נתונה לכם הערכתי והוקרתי".

עו"ד דום עיני הודתה למורים בשם רשת עמל כולה, הנהלת הרשת, העובדים, התלמידים וההורים. "אני מודה לכם מורים יקרים באופן אישי על המסירות והעבודה מלאת המשמעות שלכם. אוהבת אתכם. מצדיעה לכם!"

כמו כן בירכה מנכ"ל קבוצת עמל את המורים בסרטון וידאו שבו הודתה להם בהתרגשות רבה."ליום המורה יש הפעם משמעות מיוחדת בתקופת משבר הקורונה שבה התגייסתם מעל ומעבר ללמידה מרחוק. השנה זוהי עבורכם עבודה הרבה יותר מורכבת ותובענית. הרבה יותר מימי שגרה, גם בפן הלימודי ובמיוחד בפן הרגשי. אני תמיד נרגשת ונפעמת מהעשייה והמסירות שלכם, אבל עכשיו במיוחד דווקא בתקופה הזו, מהאחריות שלכם, מהאהבה שלכם לתלמידים שלנו" אמרה עו"ד דום עיני והוסיפה: "אנחנו נמשיך ברשת עמל לשים דגש על הפיתוח שלכם, על ההעצמה שלכם, על ההוראה המתקדמת בשבילכם, כי חינוך הדור הבא שלנו בידיים שלכם. המשיכו לדאוג לעתיד החברה הישראלית, לילדים שלנו".

יצוין כי ברשת עמל יש 2300 מורים בבתי ספר הפרוסים בכל רחבי הארץ.