ערב הוקרה לנציגי שגרירות ארה"ב נערך בתל שבע

ביום רביעי 6/3/13, נערך ערב הוקרה לנציגי שגרירות ארה"ב על תרומתם לקידום הוראת האנגלית ביישוב תל שבע. הערב נערך בביה"ס הרב תחומי ע"ש יגאל אלון בתל שבע, השייך לקבוצת עמל.
מר ג'יימס ריידר, סגן נספחת התרבות בשגרירות ארה"ב והגב' ריסה לוי, מומחית לענייני תרבות בשגרירות נשאו דברים על הקשר המיוחד של שגרירות ארה"ב והמחלקה לאנגלית בקבוצת עמל, בראשותה של ד"ר רחל טל, שתרם להגדלה משמעותית של מספר התלמידים הניגשים לבחינות הבגרות באנגלית ברמה של 4-5 יח"ל.
שגרירות ארה"ב מממנת את English Access Microscholarship Program, במסגרתה מקבלים התלמידים תוספת שעות הוראה, ספרי לימוד ומילון ופעילות תרבותית ענפה בד בבד עם תכנית פיתוח מקצועי והדרכה למורים.
התכנית זוכה להצלחה רבה ופועלת משנת 2005 בבתי הספר הרב תחומיים תל שבע ע"ש יגאל אלון ותל שבע "אלביאן" מקבוצת עמל, ובחודש הבא תחל התכנית לפעול גם בביה"ס הרב תחומי תל שבע "הדקלים".
אנשי השגרירות האמריקאית הודו באופן מיוחד לגב' רינה אקוטונס, מנהלת התכנית בדרום, על השקעתה הרבה בהצלחת התכנית בתל שבע ובישובים נוספים.
באירוע נשאו דברים גם מר עלי אלקרנאווי, מפקח כולל של משרד החינוך ומר פייסל סאוואלה, מפקח לאנגלית במשרד החינוך, מנהלי בתי הספר בתל שבע, רכזים לאנגלית, נציגי ההורים ותלמידים.
התלמידים משלושת בתי הספר הפגינו את ידיעותיהם באנגלית בשירה. כמו כן להקת הדבקה של ביה"ס הנעימה בריקוד.
אבי אדרי, רפרנט ביה"ס מטעם קבוצת עמל יחד עם המנהלים ורכזי האנגלית ביישוב ארגנו ערב מרגש במיוחד, המוכיח ששיתוף פעולה של שגרירות ארה"ב, קבוצת עמל ומשרד החינוך מוביל להצלחות וגם יוביל בעתיד להרחבת התכנית.