אות הצטיינות של קבוצת עמל לשנה"ל תשע"ה, הוענק לתשעה תלמידים ברשת על פעילות התנדבותית ייחודית

בטקס חגיגי שנערך ב- 17.6.15, העניקה קבוצת עמל את "אות המתנדב המצטיין" לתשעה מתלמידי הרשת, שהצטיינו השנה במיוחד בפעילות התנדבותית.
הטקס נערך באודיטוריום של ביה"ס הרב תחומי עמל פתח תקוה ב', במעמד מנכ"ל קבוצת עמל עו"ד רוית דום עיני, ובהשתתפות סמנכ"ל פדגוגיה ד"ר רונית אשכנזי, מפקחת ארצית – אגף חברתי קהילתי מטעם משרד החינוך גילי דנה ומנהלת החינוך החברתי והערכי בקבוצת עמל ורד פלמנבאום שארגנה את האירוע, ריכזה את פרויקט הענקת האותות ואף הנחתה את הטקס.
כמו כן נכחו מנהלי בתי ספר, מורים ובני משפחותיהם של מקבלי אות ההצטיינות.

התלמידים שקיבלו את אות קבוצת עמל למתנדב המצטיין: אלמן מהנא מביה"ס הרב תחומי עמל כסרא סמיע, ציפורת ארווינגר מביה"ס הרב תחומי עמל אחווה דימונה, עומרי ביטון מביה"ס הרב תחומי עמל אפלמן דימונה, שחף בכר מביה"ס הרב תחומי עמל ליידי דייויס ת"א, יעקב הנינג מביה"ס הרב תחומי עמל למדעים ואמנויות נהריה, ליאור ויינר מביה"ס הרב תחומי עמל פתח תקוה ב', אדיר טיגלניק מביה"ס הרב תחומי עמל זינמן דימונה, יובל קלדרון מביה"ס הרב תחומי עמל שחקים נהריה ושון רייך מביה"ס מח"ט עמל פסגות נהריה.
על כל אחד מהם הוקרן סרטון קצר שתיאר את הפעילות ההתנדבותית, ולאחר מכן עלו התלמידים בזה אחר זה לבמה לקבלת אות ההצטיינות.

מנכ"ל קבוצת עמל עו"ד רוית דום עיני אמרה: "בבתי הספר שלנו ברחבי הארץ, נעשות פעילויות חברתיות רחבות היקף. קיימת מעורבות ותרומה לקהילה בשלל רחב של תחומים. בכל פעם אני נרגשת מחדש לראות את בני הנוער שלנו, התלמידים שלנו, לוקחים על עצמם אחריות אישית ונרתמים לפעילות חברתית חשובה. לעשייה החינוכית והערכית הזו יש תוצאות, יש קבלות. תלמידינו ובוגרינו מגיעים להישגים מרשימים ביותר ואף זוכים על כך לאותות הצטיינות והערכה ממלכתיים". בפנותה למתנדבים המצטיינים אמרה: "אתם מאירים באור גדול את הדרך לאחרים, בדוגמה ובמופת, בחזון ובשליחות. בהתנדבותכם, אתם עושים את העולם טוב יותר, אתם יוצקים בסיס איתן לחברה חזקה ובריאה יותר. רק חברה שמבוססת על מחויבות לכלל, על אהבת הזולת ונתינה, היא חברה חזקה. חברה שיש בה רוח התנדבות, היא חברה השופעת אחווה ורעות, ונשענת על יסודות איתנים. מעשיכם חושפים את אישיותכם המיוחדת, ואי אפשר להישאר אדישים נוכח סיפורי ההתנדבות שלכם. היום, אנו מוקירים את פעילותכם ההתנדבותית הייחודית, את היותכם דוגמה ומופת לאחרים. אנחנו רואים בכם יוזמים ומובילים, בזכות הרגישות והמודעות החברתית שלכם, בזכות האחריות, כושר המנהיגות והאכפתיות שלכם".

סמנכ"ל פדגוגיה ויו"ר ועדת הפרס ד"ר רונית אשכנזי אמרה: "הבחירה הייתה קשה מאוד מבין כ- 100 מועמדים רציניים שמתוכם היה צריך לבחור תשעה בלבד". היא תיארה את ההליך הקפדני של בחירת מקבלי אות ההצטיינות. "בחנו את המלצות בתי הספר, ביצענו מיון קפדני, הזמנו לראיונות אישיים תלמידים בעלי פעילות התנדבותית ייחודית המאופיינת בהתמדה והשראה" אמרה.

המפקחת הארצית של משרד החינוך גילי דנה אמרה: "מרגש ביותר וממלא גאווה לשמוע ולראות את העשייה הרבה של המנהיגות העתידית".

מנכ"ל קבוצת עמל עו"ד רוית דום עיני מעניקה אות הוקרה לאחד המתנדבים המצטיינים

מקבלי "אות קבוצת עמל למתנדב המצטיין" עם מנכ"ל קבוצת עמל עו"ד רוית דום עיני, סמנכ"ל פדגוגיה ד"ר רונית אשכנזי, מפקחת ארצית של משרד החינוך גילי דנה ומנהלת חינוך חברתי ערכי בעמל ורד פלמנבאום

קישורים לתמונות נוספות מהטקס:

תמונות – 1

תמונות – 2