דיבייט בסגנון טד: The Smart phone nation

הרב תחומי עמל צפת ע"ש בגין 2018-2019
מורה מלווה: ויקטוריה רודיאקוב
כיתות יעד : ז-יב

תיאור הפרוייקט: צוות אנגלית הוביל נבחרת תלמידים מכלל כיתות בית הספר. כל תלמיד בחר נושא המעסיק אותו בחייו. מהלך הפרויקט: כל תלמיד ומורה המלווה בחרו סגנון ביטוי ובאמצעותו החלו לכתוב את המלל לתחרות הדיבייט. חיבורה של מיטל חורי תלמידת יב, זכה במקום השלישי בתחרות הבית ספרית.

We're losing pieces of reality טענה מעל הבמה מיתר חורי  – תלמידת בית הספר הרב תחומי עמל צפת. היא הפגינה יכולת כתיבה ורטוריקה מצויינת בסגנון "פואטרי סלאם" וביטאה את הבעירה החברתית הפועמת בה. היה זה חלק מערב דיבייט שהתקיים בשפה האנגלית, התחרות השנתית המרהיבה בבית אלון, צפת. בפני מאות משתתפים, הציגה מיתר את הפיתוחים הטכנולוגים כאמצעי בעייתי, שהופך את התקשורת בינינו לתקשורת טכנולוגית ולא אנושית. החיים מתועדים ללא הפסקה דרך המסך, הרגשות מתקהים וההנאה מעצם הנוכחות מצטמצמת. הקלות הבלתי נסבלת של העברת מסרים באמצעות למקלדת מרחיקה אותנו מהמציאות ומייתרת את ההתמודדות שלנו עם החברה האנושית.

When our soul start to scream we just leave it on Silent Not knowing each time, we are becoming more violent Towards ourselves and our environment